Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Təhsil

 

Təşkilatın adı

ünvan

Şöbənin müdiri:

iş və mob. telefonu

1

Ağstafa Rayon Təhsil Şöbəsi

Ağstafa şəhəri,

Heydər Əliyev prospekti.

Zeynalov Mədət Ələkbər oğlu

225-28-26

070-304-42-89
 

 

Ağstafa rayonunun ümumtəhsil məktəbləri haqqında
M Ə L U M A T
 

 


Təhsil müəssisənin nömrəsi və adı

ünvan

Direktorun soyadı, adı və atasının adı

iş və mob. telefonu

1

Ağstafa şəhər Ə.Hüseynov adına 1№-li tam orta  məktəbi

Ağstafa şəhəri,

Heydər Əliyev prospekti, 24

 Həsənova Afət Nəriman qızı                                        D-əvəzi

 225-21-18     055-566-84-64

2

Ağstafa şəhər A. Abdullayev adına 2№-li tam orta məktəbi

Ş.Qurbanov küç.1

Tağıyeva Vəfa Rauf  qızı

225-11-85
055-714-54-29

3

Ağstafa şəhər Ş. Şükürova adına 3№-li  tam orta məktəbi

Aşıq Ələsgər küç. 65

Tanrıverdiyev Mübariz Əziz oğlu

225-21-78
055-822-88-24 

4

Texniki-humanitar təmayüllü lisey

R.Əsədov küç.1

Nağıyev Nağı Aşıq oğlu

225-20-21
050-364-38-80

5

Vurğun qəsəbə H. Əzizov adına tam orta məktəbi

Vurgun qəsəbəsi

Şıxıyev Tahir Rafiq oğlu

225-07-29
070-310-52-54

6

Həsənsu kənd A. Mustafayev adına  tam orta  məktəbi

Həsənsu kəndi

Rəhimova Mətanət Ələkbər qızı

225-76-02
050-585-07-19

7

Köçəsgər kənd H. Əlizadə adına 1№-li tam orta  məktəbi

Köçəsgər kəndi

Musayeva Gülnarə Malik.

226-53-85
050-553-80-23

8

Köçəsgər kənd A. Ələkbərov adına 2№-li tam orta  məktəbi

Köçəsgər kəndi

Cabbarova Pərvanə Azad qızı                                        D-əvəzi

226-52-63
 050- 974-32-55

9

Eynallı kənd X. İsmayılov adına  tam orta  məktəbi

Eynallı kəndi

Paşayev Mövsüm Həsən oğlu

050-524-15-44

10

Göycəli kənd N. Həmzəyev adına tam orta  məktəbi

Göycəli kəndi

Aşurova Brilyant Fərhad qızı

225-51-52
051-547-87-66

11

Tatlı kənd F. Nağıyev adına tam orta  məktəbi

Tatlı kəndi

Həsənov Təyyar Mirzə oğlu

226-74-58
050-643-86-50

12

Yenigün kənd E. Mustafayev adına tam orta  məktəbi

Yenigün kəndi

Bayramova Tamella Vaqif

225-32-34
055-695-03-22

13

Aşağı Kəsəmən kənd Ş. Abadov adına  tam orta  məktəbi

Aşağı Kəsəmən kəndi

Məmmədova  Mətanət Cahangir qızı

226-61-48
055-200-46-42

14

Poylu kənd S. Məmmədov adına  tam orta  məktəbi

Poylu kəndi

Həsənova Xatirə Həsən qızı

6-31-74
050-670-34-10

15

Pirili kənd M. Əhmədov adına  tam orta  məktəbi

Pirili kəndi

Nəsibova Səfurə Yolçu qızı

055-741-54-08

16

Muğanlı kənd F. Kərimov adına  tam orta  məktəbi

Muğanlı kəndi

Əfəndiyev Mustafa İsə oğlu

227-92-93
051-948-53-66

17

Dağ Kəsəmən kənd 1№-li tam orta  məktəbi.

Dağ Kəsəmən kəndi

Nəbiyev Mahir İbrahimxəlil oğlu

225-02-10
055-604-44-12

18

Dağ Kəsəmən kənd İ. Salıfov adına 2№-li tam orta  məktəbi.

Dağ Kəsəmən kəndi

Abdullayeva Təranə Ənvər qızı

225-02-11
050-726-93-80

19

Aşağı Göycəli kənd Ə. Həmidoğlu adına tam orta  məktəbi

Aşağı Göycəli kəndi

Ələkbərova Flora Cahangir qızı

225-71-49
055-691-04-47

20

Soyuqbulaq qəsəbə M. Omarov adına  tam orta  məktəbi

Soyuqbulaq qəsəbəsi

Osmanov Rasim Köçvəli oğlu

050-557-65-91

21

Qırılı kənd S. Əliyev adına tam orta  məktəbi

Qırılı kəndi

İsmayılova Gültəkin Qəzənfər qızı

226-20-14
050-382-54-86

22

Qıraq Kəsəmən kənd X. Mirzəyev adına tam orta  məktəbi

Qıraq Kəsəmən kəndi

Hüseyinov Oruc Görüş oğlu

226-84-50
070-507-51-09

23

Poylu qəsəbə tam orta  məktəbi

Poylu qəsəbəsi

Rzaquliyeva Sədaqət Rza qızı

226-45-20
050-643-49-26

24

Saloğlu qəsəbə A. Namazov adına tam orta  məktəbi

Saloğlu qəsəbəsi

Kərimov Güloğlan Xəlifə oğlu

225-61-94
050-369-59-06

25

Böyük Kəsik kənd tam orta  məktəb

Böyük Kəsik kəndi

İmanova Nazan Kamaləddin qızı

050-348-94-41

26

Sadıqlı kənd M. Məmmədov adına  tam orta  məktəbi

Sadıqlı kəndi

Heydərov Rəcəb Eldar oğlu

050-508-45-22

27

Düzqışlaq kənd A. Nəsibov adına  tam orta  məktəbi

Düzqışlaq kəndi

Bayramov Valeh Meydan oğlu

226-12-51
070-672-41-99
055-782-66-68

28

Qarayazı qəsəbə N. Mustafayev adına  məktəb

Qarayazı qəsəbəsi

Məmmədov Fəramiz Şamil oğlu

228-02-01
050-462-25-61

29

Köçvəlili kənd R. Alıcanov adına  tam orta  məktəbi

Köçvəlili kəndi

İsayev İlham Məhəmməd. D-əvəzi

051-756-74-41

30

Kolxəlfəli kənd R. Əkbərov adına  tam orta  məktəbi

Kolxəlfəli kəndi

İbrahimova Arifə Hambıl qızı

050-585-32-40

31

Xılxına kənd K. Hüseynov adına tam orta  məktəbi

Xılxına kəndi

Əmrahov Elçin Ağaverdi oğlu

055-390-45-40

32

Qaçaq Kərəm kənd İ. Həsənov adına tam orta  məktəbi

Qaçaq Kərəm kəndi

Əhmədova Nailə Zəlimxan  qızı

225-27-18
055-699-82-99

33

Zəlimxan kənd A. Asimoğlu adına  tam orta  məktəbi

Zəlimxan kəndi

Cəfərov Qalib Bəhmən oğlu

050-508-60-94

34

Köhnəqışlaq kənd Ə. Qasımov adına  tam orta  məktəbi

Köhnəqışlaq kəndi

Ələsgərova Mahirə Bəhmən qızı

228-03-62
050-627-38-97

35

Qarahəsənli kənd B. Məmmədov adına ümumi orta  məktəbi

Qarahəsənli kəndi

Bayramova Nailə Xudu qızı                                        D-əvəzi

051-490-86-55

36

Yaradullu kənd Y. İsmayılov adına ümumi orta məktəbi

Yaradullu  kəndi

Novruzova İlahə Kamandar qızı


051-841-78-54

37

Kolayır kənd  ibtidai məktəbi

Kolayır kəndi

Yusifova Nurayə Vaqif qızı

055-387-95-52

38

Həzi Aslanov  qəsəbə ibtidai məktəbi

Həzi Aslanov qəsəbəsi

İsmayılova Zalxa Mədəd qızı

228-02-30
050-557-52-64

39

Ağgöl kənd  ibtidai məktəbi

Ağgöl kəndi

Abdülləzov Fazil Abdulləz oğlu

050-367-24-45

 
Keçidlər