Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İmtiyazlı mənzil növbəliyi

Ağstafa Rayon İcra Hakimiyyətində

imtiyazlı mənzil növbəsinə dayanan şəxslərin

SİYAHISI

 

Sıra sayı

Soyadı, adı, atasının adı

Əlilliyin səbəbi və qrupu (şəhid ailəsi)

 

Qeydiyyatda olduğu ünvan

Qeydiyyatda olduğu mənzilin sahəsi (m2)

 

Həmin mənzildə qeydiyyatda olanların sayı

Növbədə dayanan şəxsin ailə üzvlərinin sayı

Həyətyanı torpaq sahəsi barədə məlumat

Sərəncamın

№ si və mənzil növbəsinə götürüldüyü tarix

  1.  

Qəfərov Niyazi Hüseyn oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Göycəli kəndi

56 m2

9

1

Yoxdur

№171

05.11.2007

  1.  

Əlicanov Ramiz Cəfər oğlu

II qrup Çernobil əlili

Köçvəlili kəndi

40 m2

6

5

Yoxdur

№21

07.03.2007

  1.  

Musayev Rafiq Abduləli oğlu

Çernobil əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

55 m2

5

3

Yoxdur

№105

31.10.2007

  1.  

Məmmədov Əmrah

Əhməd oğlu

II qrup Çernobil əlili

Köçvəlili kəndi

101 m2

6

5

Yoxdur

№21

07.03.2007

  1.  

Əhmədov Oqtay Məcid oğlu

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

75,6 m2

2

2

Yoxdur

Ə-774

05.10.2009

  1.  

Musayev Həsən Əsəd oğlu

 

Şəhid ailəsi

Vurğun qəsəbəsi

40 m2

2

2

Yoxdur

M-87

08.02.2010

  1.  

Orucova Şüküfə Mirzə qızı

Şəhid ailəsi

Köhnəqışlaq kəndi

50 m2

3

3

Yoxdur

İ-470 12.07.2010

  1.  

Bayramov Məhəd

Komsomol oğlu

 

Çernobil əlili

Pirili kəndi

48 m2

5

5

Yoxdur

B-822

15.12.2010

  1.  

Babayeva Nazilə Rəsul qızı

Babayev İlqar Əjdər oğlu

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhəri

49,6 m2

2

1

Yoxdur

B-14

11.01.2011

№78

20.06.2022

  1.  

İbrahimov Hidayət

 İbrahim oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Saloğlu qəsəbəsi

56 m2

3

3

Yoxdur

İ-82

08.02.2011

  1.  

Bənnayev İlqar Fəaliyyət oğlu

 

III qrup Qarabağ əlili

Qıraq Kəsəmən kəndi

24 m2

7

4

Yoxdur

B-73

04.02.2011

  1.  

Qurbanov Rasim

Mahmud oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Muğanlı kəndi

30 m2

4

3

Yoxdur

Q-27

18.01.2011

 

  1.  

İsmayılova Gülər Məcid qızı

Şəhid ailəsi

Kolxəlfəli kəndi

48 m2

7

3

Yoxdur

İ-198

06.10.2011

  1.  

Əhmədov Nail Kavı oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Ağstafa şəhəri, R.Əsədov 98

53,8 m2

8

4

Yoxdur

Ə-198

06.10.2011

  1.  

Allahverdiyev Rövşən Zahid oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

60.0 m2

4

4

Yoxdur

N-104

27.04.2012

  1.  

Qəribov Kənan Bayram oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Eynallı kəndi

48 m2

4

4

Yoxdur

N-104

30.04.2012

  1.  

Talıbov Şəmistan Qədim oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Vurğun qəsəbəsi

20.0 m2

7

1

Yoxdur

N-104

30.04.2012

  1.  

Səttarova Sara Məhərrəm qızı

Şəhid ailəsi

Qıraq Kəsəmən kəndi

49.2 m2

5

2

Yoxdur

N-104

14.05.2012

  1.  

Vəliyev Zəfər Cəbrayıl oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Kolxəlfəli kəndi

-

-

-

Yoxdur

N-174

15.08.2012

  1.  

İbrahimov Xaliq Mikayıl oğlu

II qrup Çernobıl əlili

Köçəsgər kəndi

48 m2

5

4

Yoxdur

N-174

06.08.2012

  1.  

Tağıyev Cəmil Xəlil oğlu

II qrup Qarabağ əlili

    Köçəsgər kəndi

     60 m2

5

5

Yoxdur

N-222        04.10.2012

  1.  

İmanəliyev Etibar Nağı oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

     Göycəli kəndi

      -

3

         3

       0,08

N-222          29.10.2012 

  1.  

Novruzov Vəli İbrahim oğlu

Şəhid ailəsi

Köçəsgər kəndi

40m2

7

7

Yoxdur

N- 262      19.11.2012

  1.  

Alıyev Abdulla Baba oğlu

II qrup Cernobıl əlili

Sadıqlı kəndi

72,2m2

5

5

Yoxdur

N- 262     29.11.2012

  1.  

Quliyeva Rəna Bəşir qızı

Şəhid ailəsi

Eynallı kəndi

48m2

5

1

0.12

N-55

18.03.2013

  1.  

Həsənova Minarə Həsən qızı

Şəhid ailəsi

Qarahəsənli kəndi

182 m2

5

4

0.25 ha

N-55

18.03.2013

  1.  

Qurbanova Səkinə Hüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Soyuqbulaq qəsəbə

110.4m2

5

4

Yoxdur

N-80

01.05.2013

  1.  

Qəribova Səmayə Hümbət qızı

Şəhid ailəsi

Eynallı kəndi

72m2

9

8

Yoxdur

N-80

01.05.2013

  1.  

Əmirxanova Fazilə Məmməd qızı

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

44m2

5

5

Yoxdur

N-80

01.05.2013

  1.  

Hacıyev Teyyub Faiq oğlu

Qarabağ əlili

Tatlı kəndi

204.7m2

12

1

Yoxdur

N-153

14.08.2013

  1.  

Ömərov Vahid Bəkir oğlu

Şəhid ailəsi

Köcvəlili kəndi

55m2

6

5

0.25 ha

№165

28.08.2013

  1.  

Abbasov Abbas Zeynalabdı oğlu

Şəhid ailəsi

  Köhnəqışlaq kəndi

134.2m2

3

2

Yoxdur

№181

23.09.2013

  1.  

İmaməliyev Bəylər Nağı oğlu

Qarabağ əlili

     Göycəli kəndi

136m2

4

3

Yoxdur

№181

23.09.2013

  1.  

Süleymanov Zaur Tofiq oğlu

Əfqanıstan əlili

Ağstafa şəhəri

32,0 m2

3

3

Yoxdur

№185

26.09.2013

  1.  

İmanov İsvahan Musa oğlu

Əfqanıstan əlili

Qırılı kəndi

40 m2

6

-

Yoxdur

№185

26.09.2013

  1.  

Mehdiyev Məhbub Nikolay oğlu

Əfqanıstan əlili

Poylu kəndi

32,1m2

6

6

Yoxdur

№185

26.09.2013

  1.  

Bayramova Tamilə Əmir qızı

Şəhid ailəsi

Sadıxlı kəndi

165,3 m2

6

6

Yoxdur

№72

10.04.2014

  1.  

Məhərrəmov İlham Əkbər

oğlu

III qrup

Qarabağ əlili

Aşağı Kəsəmən kəndi

-

-

4

Yoxdur

№72

10.04.2014

  1.  

Hüseynova Telli Əli qızı

Şəhid ailəsi

Köhnə Qışlaq kəndi

137.4 m2

6

5

Yoxdur

№121

22.05.2014

  1.  

Qasımov Vaqif Cəlal oğlu

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

53 m2

5

2

Yoxdur

№179

10.07.2014

  1.  

Əsgərova Xuraman Qasım qızı

Şəhid ailəsi

Göycəli kəndi

60 m2

5

4

yoxdur

№232

01.10.2014

  1.  

Məmmədov Mübariz Raquf oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

62 m2

5

4

yoxdur

№73

07.05.2015

  1.  

Hacıyev Orxan İlqar oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

Ağstafa şəhəri

28 m2

7

2

yoxdur

№111

24.06.2015

  1.  

Əsgərov Abbas Süleyman oğlu

Şəhid ailəsi

Eynallı kəndi

96 m2

3

2

yoxdur

№138

18.08.2015

  1.  

Salıfova Sevinc Tahir qızı

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

-

2

1

yoxdur

№148

14.09.2015

  1.  

Hüseynov Telman Abdurəhim oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

214 m2

8

2

yoxdur

№148

14.09.2015

  1.  

Həsənova Sücayət Əziz qızı

Şəhid ailəsi

Xətai kəndi

63,2 m2

2

1

yoxdur

№168

14.10.2015

  1.  

Mustafayev Tural Natiq oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

Qırlı kəndi

42 m2

-

-

yoxdur

№168

14.10.2015

  1.  

Hüseynov Teymur Əli oğlu

III qrup

Qarabağ əlili

Göycəli kəndi

88 m2

5

3

yoxdur

№168

14.10.2015

  1.  

Həsənov Rəfi Nəsir oğlu

II qrup

Çernobıl əlili

Tatlı kəndi

81,6 m2

6

5

0,39 ha

№27

16.03.2016

  1.  

Məsmalıyev Mürşüd Fərhad oğlu

III qrup

Qarabağ əlili

Qıraq Kəsəmən

kəndi

56 m2

2

1

yoxdur

№27

16.03.2016

  1.  

Şəbəyeva Pərvanə Məmməd qızı

Şəhid ailəsi

Aşağı Kəsəmən kəndi

76 m2

4

4

yoxdur

№50

10.05.2016

  1.  

Cəlilova Hamayıl Hümbət qızı

Şəhid ailəsi

Qıraq Kəsəmən kəndi

50 m2

6

5

0,06 ha

№81

16.06.2016

  1.  

İbrahimov Kazım Salman oğlu

II qrup

Qarabağ əlili

Zəlimxan kəndi

44 m2

4

3

yoxdur

№81

16.06.2016

  1.  

Müslümov Mahir Mayıl oğlu

II qrup

Çernobıl əlili

Eynallı kəndi

114 m2

4

3

0,08 ha

№81

16.06.2016

  1.  

Məmmədov Elbəy Sürəddin oğlu

III qrup Qarabağ əlili

Qıraq Kəsəmən kəndi

48 m2

4

3

yoxdur

№165

26.08.2016

  1.  

Bayramov Raqif Saqif oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Qarahəsənli kəndi

-

4

4

yoxdur

№165

26.08.2016

  1.  

Qəfərov Elşad Umud oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

86 m2

6

4

0,10 ha

№255

07.11.2016

  1.  

Əliyev Ceyhun Məhəmməd oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Poylu qəsəbə

-

4

3

yoxdur

№263

28.11.2016

  1.  

Bağırov Asim Əjdər oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Eynallı kəndi

64 m2

5

4

yoxdur

№272

13.12.2016

  1.  

Nəcəfova Tərlan Əhməd qızı

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən

kəndi

95 m2

3

5

yoxdur

№272

13.12.2016

  1.  

Mərdanova Nurayə Musa qızı

Şəhid ailəsi

Yenigün kəndi

-

3

2

0,08 ha

№35

09.03.2017

  1.  

Məmmədova Şayəstə Paşa qızı

Şəhid ailəsi

Qarahəsənli kəndi

84 m2

5

4

0,02 ha

№57

24.04.2017

  1.  

Məmmədova Rima Əhməd qızı

Şəhid ailəsi

Qarahəsənli kəndi

150 m2

5

4

0,02 ha

№57

24.04.2017

  1.  

Qasımov Araz Astan oğlu

I qrup Qarabağ əlili

Xətai kəndi

-

4

3

yoxdu

№112

03.08.2017

  1.  

Abbasov Hafiz Şahid oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Qırılı kəndi

-

-

2

yoxdur

№112

03.08.2017

  1.  

Sarıyev Şəadət Osman oğlu

I qrup Qarabağ əlili

Soyuqbulaq qəsəbəsi

169 m2

8

7

0,05 ha

№156

26.10.2017

  1.  

Tatarov Əsgər Hüseyn oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Qıraq Kəsəmən

28 m2

4

4

yoxdur

№156

26.10.2017

  1.  

Əsgərov Habil Sabir oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Tatlı kəndi

172 m2

6

3

yoxdur

№159

02.11.2017

  1.  

İlyasov Vüqar Zahid oğlu

I qrup Qarabağ əlili

Tatlı kəndi

109,5 m2

10

4

yoxdur

№58

17.04.2018

  1.  

İsgəndərova Əntiqə Qəhrəman qızı

Şəhid ailəsi

Qarahəsənli kəndi

-

-

1

yoxdur

№58

17.04.2018

  1.  

Məmmədli Mehman Mehdi  oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Həsənsu kəndi

140 m2

6

5

0,01 ha

№112

11.09.2018

  1.  

Murquzov Rafət Yolçu oğlu

III qrup Qarabağ əlili

Köçəsgər kəndi

-

5

4

0,58 ha

№112

11.09.2018

  1.  

Hacıkərimov Çingiz Qasım oğlu

I qrup

Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

65,5 m2

5

4

0,06 ha

№144

13.11.2018

  1.  

Qurbanov Moşu Paşa oğlu

II qrup

Çernobıl əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

79,3 m2

3

2

0,06 ha

№144

13.11.2018

  1.  

Cəfərov Arzu Asim oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Aşağı Göycəli kəndi

-

4

3

0,16 ha

№144

13.11.2018

  1.  

Hacıyev Bəhruz Bəhlul oğlu

III qrup Qarabağ əlili

Tatlı kəndi

-

3

2

0,10 ha

№144

13.11.2018

  1.  

Seyfətov Nüsrəddin Seyfət oğlu

Şəhid ailəsi

H.Aslanov qəsəbəsi

-

2

1

yoxdur

№57

10.04.2019

  1.  

Hüseynov Nicat Bəylər oğlu

I qrup

 Qarabağ əlili

Ağstafa şəhəri

-

4

3

yoxdur

№57

10.04.2019

  1.  

Abdullayev Abdulla Şahvələd oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

83,8 m2

10

4

yoxdur

№57

10.04.2019

  1.  

Məmmədova Xatın İsgəndər qızı

Şəhid ailəsi

Həsənsu kəndi

-

2

1

0,075 ha

№78

10.05.2019

  1.  

Rəhimov Əsgər Əvəz oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Göycəli kəndi

72 m2

3

2

yoxdur

№78

10.05.2019

  1.  

Alisgəndərov Eldəniz Telman oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Dağ Kəsəmən kəndi

40 m2

6

5

0,06 ha

№132

16.10.2019

  1.  

Tağıyev Tofiq Qələndər oğlu

I qrup Qarabağ əlili

Köçəsgər kəndi

_

2

1

0,25 ha

№167

09.12.2019

  1.  

Mustafayev Niyazi Kamal oğlu

Qarabağ əlili

Xətai kəndi

-

-

2

-

№80

26.10.2020

  1.  

Məmmədov Umud İsmayıl oğlu

III qrup Qarabağ əlili

Aşağı Kəsəmən kəndi

-

4

4

0.03 ha

№80

26.10.2020

  1.  

Əsgərova Humay Sərdar qızı

Şəhid ailəsi

Köçəsgər kəndi

-

-

5

-

№80

26.10.2020

  1.  

Məmmədov Əliəşrəf Bəhmən oğlu

Şəhid ailəsi

Zəlimxan kəndi

-

-

2

-

№80

26.10.2020

  1.  

Abdullayeva Zöhrə Musa qızı

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

88

-

2

-

№85

04.11.2020

  1.  

Vəliyeva Bahar Sakif qızı

Şəhid ailəsi

Qıraq Kəsəmən kəndi

91

3

3

0,42 ha

№25

12.02.2021

  1.  

Rəşidov Qüdrət Yusif oğlu

II qrup Qarabağ əlili

Vurğun qəsəbəsi

60 m2

4

4

Yoxdur

№31

11.03.2021

  1.  

Hüseynov Hüseyn Əziz oğlu

Şəhid ailəsi

Göycəli kəndi

72 m2

11

11

Yoxdur

№25

12.03.2021

  1.  

Həsənov Elman Süleyman oğlu

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhər

90 m2

4

4

Yoxdur

№31

16.03.2021

  1.  

Qafarova Şəfiqə Hüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Göycəli kəndi

20 m2

2

2

0.25ha

№31

01.04.2021

  1.  

Sadıqova Zeynəb Balabəy qızı

Şəhid ailəsi

Göycəli kəndi

20 m2

4

4

0.25ha

№41

20.04.2021

  1.  

Səfərov Nadir İman oğlu

Şəhid ailəsi

Həsənsu kəndi

135m2

4

3

JN 513

0.06 ha

№41 20.04.2021

  1.  

Qafarov Elxan Turxan oğlu

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

96.4 m2

4

4

Yoxdur

№41 21.04.2021

  1.  

İsmayılov Temraz Bahələddin oğlu

Şəhid ailəsi

Muğanlı kəndi

68 m2

4

3

0.42 ha

№41 26.04.2021

  1.  

Musayeva Gülarə Abdulla qızı

Şəhid ailəsi

Sadıqlı kəndi

-

5

5

Yoxdur

№41

29.04.2021

  1.  

Omarov Həmid Omar oğlu

Şəhid ailəsi

Köçvəlili kəndi

108 m2

3

3

0.24 ha

№41

29.04.2021

  1.  

Piriyev Şəfalət Cəfər oğlu

Şəhid ailəsi

Kolxəlfəli kəndi

89 m2

3

3

JN  0095

3.48 ha

№41

30.04.2021

  1.  

Yusifov Nazim Yusif oğlu

Şəhid ailəsi

Böyük Kəsik kəndi

20 m2

3

3

1.05 ha

№41 03.05.2021

  1.  

Kərimov Əmrah Firuddin oğlu

Şəhid ailəsi

Muğanlı kəndi

99.1 m2

6

6

Yoxdur

№41

03.05.2021

  1.  

Bağırov Fazil Məhəmməd oğlu

Şəhid ailəsi

Muğanlı kəndi

100 m2

2

2

2.25 ha

№41

04.05.2021

  1.  

Tatarov Əli Hüseyn oğlu

Şəhid ailəsi

Q.Kəsəmən kəndi

-

3

6

-

№49

07.05.2021

  1.  

Salıfova Tehran Həsən qızı

Şəhid ailəsi

Yenigün kəndi

51 m2

5

5

Yoxdur

№49

08.05.2021

  1.  

Namazov Zülfəli Zakir oğlu

Şəhid ailəsi

Düzqışlaq kəndi

96 m2

3

2

JN 295

2.52 ha

№49

19.05.2021

  1.  

Kərimov Murtuz Leton oğlu

Şəhid ailəsi

Qıraq Kəsəmən kəndi

40 m2

9

9

0.08 ha

№49 27.05.2021

  1.  

Əhmədova Aybəniz Mərdan qızı

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhəri

62 m2

10

5

Yoxdur

№49

31.05.2021

  1.  

Ismayılov Əfqan Sadıx oğlu

Şəhid ailəsi

Kolxəlfəli kəndi

89 m2

4

4

4.45 ha

№49

03.06.2021

  1.  

Mustafayev Arif Mirzəağa oğlu

Şəhid ailəsi

Həsənsu kəndi

77 m2

4

4

JN 644

0.81 ha

№49

04.06.2021

  1.  

Nağıyeva Maya Vahid qızı

Şəhid ailəsi

Muğanlı kəndi

54 m2

2

2

JN 181

0.40 ha

№49

04.06.2021

  1.  

Nəzərov Zahid Seyfulla oğlu

Şəhid ailəsi

Vurğun qəsəbəsi

112 m2

4

3

JN 98

0.13 ha

№49

04.06.2021

  1.  

Salyayev Anar Məsim oğlu

Şəhid ailəsi

Qarayaz qəsəbəsi

56 m2

3

3

0.03 ha

№49

10.06.2021

  1.  

Əliyev Nəsrəddin Əhməd oğlu

Şəhid ailəsi

Vurğun qəsəbəsi

28 m2

2

2

JN 461

0.0876 ha

№63

18.06.2021

  1.  

Babayev Elman Mustafa oğlu

Şəhid ailəsi

Yenigün kəndi

48 m2

5

5

Yoxdur

№63

18.06.2021

  1.  

Süleymanov Oruc Bəylər oğlu

Şəhid ailəsi

Saloğlu qəsəbəsi

90 m2

6

6

0.11 ha

№66

25.06.2021

  1.  

Babayev Sarvan Sefyar oğlu

Şəhid ailəsi

Qarahəsənli kəndi

80 m2

4

4

378 A

0.08 ha

№66

30.06.2021

  1.  

Məmmədov Saday Hacırəhim oğlu

Şəhid ailəsi

Yaradullu kəndi

100 m2

3

3

0.8 ha

№68

26.07.2021

  1.  

Bəşirov Vahid Abdulla oğlu

Şəhid ailəsi

Soyuqbulaq qəsəbəsi

100 m2

4

4

0.12 ha

№68

02.08.2021

 

  1.  

Cəfərov Şamil Həsənəli oğlu

Şəhid ailəsi

Yenigün kəndi

100 m2

3

3

0.06 ha

№68

03.08.2021

  1.  

Mustafayeva Təranə Həsən qızı

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhəri

100 m2

5

5

Yoxdur

№66

05.08.2021

  1.  

Abdullayev Adil Əsəd oğlu

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhəri

40 m2

6

3

Yoxdur

№66

10.08.2021

  1.  

Məmmədova Flora Hüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Köçəsgər kəndi

-

-

6

0.94 ha

№66

10.08.2021

  1.  

Məmmədova Validə Bayram qızı

Şəhid ailəsi

Zəlimxan kəndi

44.4 m2

4

1

Yoxdur

№86

13.08.2021

  1.  

Hüseynov Kamil Dursunəli oğlu

II qrup əlil

Ağstafa şəhəri

28.8 m2

4

4

Yoxdur

№86

13.08.2021

  1.  

Lələyev Kənan Məhərrəm oğlu

II qrup əlil

Xətai kəndi

48 m2

5

3

Yoxdur

№86

13.08.2021

  1.  

Haqverdiyev Sabir Fəxri oğlu

II qrup əlil

Qırılı kəndi

48 m2

6

4

JN 530

0.67 ha

№86

13.08.2021

  1.  

Quluzadə Qoşqar Vüqar oğlu

III qrup əlil

Ağstafa şəhəri

77.8 m2

1

2

Yoxdur

№86

17.08.2021

  1.  

Cəlilov Asəf Xələddin oğlu

Şəhid ailəsi

Yenigün kəndi

40 m2

5

2

Yoxdur

№86

17.08.2021

  1.  

Bayramova Natella Aydın qızı

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

112 m2

4

2

0.09 ha

№86

18.08.2021

  1.  

Allahquliyev Elxan Mansur oğlu

II qrup əlil

Aşağı Kəsəmən kəndi

64 m2

9

3

Yoxdur

№88

27.08.2021

  1.  

Məmmədov Raqif İbrahim oğlu

Şəhid ailəsi

Göycəli kəndi

28 m2

4

2

0.12 ha

№88

30.08.2021

  1.  

Bənnayev Murad Novruz oğlu

II qrup əlil

Qaçaq Kərəm kəndi

42 m2

5

3

Yoxdur

№88

30.08.2021

  1.  

Süleymanova Nuranə Əziz qızı

Şəhid ailəsi

Düzqışlaq kəndi

48 m2

4

2

JN 356

2.58 ha

№88

02.09.2021

  1.  

Cəfərova Şükufə Axun qızı

Şəhid ailəsi

Xətai kəndi

21 m2

6

1

Yoxdur

№88

08.09.2021

  1.  

Vəliyev Kamil Turxan oğlu

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

100 m2

3

2

Yoxdur

№88

09.09.2021

  1.  

Vəliyeva Aişən Famil qızı

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən kəndi

100 m2

5

1

Yoxdur

№88

09.09.2021

  1.  

Yusifov Əlləz Cavanşir oğlu

III qrup əlil

Soyuqbulaqlar qəsəbəsi

137 m2

3

3

0.12 ha

№89

13.09.2021

  1.  

Məmmədov Mehman Ramiz oğlu

Şəhid ailəsi

Poylu qəsəbəsi

45 m2

1

2

Yoxdur

№89

13.09.2021

  1.  

Həsənov Qalib Hüseynxan oğlu

III qrup əlill

Həsənsu kəndi

52 m2

5

2

JN 191

0.48 ha

№89

15.09.2021

  1.  

Yolçiyev Nizami Alhüseyn oğlu

Şəhid ailəsi

Kolayır kəndi

44 m2

4

5

JN 101

2.80 ha

№89

16.09.2021

  1.  

Mədədova Zərnitac Musa qızı

Şəhid ailəsi

Kolxəlfəli kəndi

70 m2

4

4

0.80 ha

№89

21.09.2021

  1.  

Aşırov Eldəniz Mirzalı oğlu

III qrup əlil

Düzqışlaq kəndi

44 m2

7

1

JN 133

0.65 ha

№89

22.09.2021

  1.  

Məmmədov Elvin Yaşar oğlu

III qrup əlil

Dağ Kəsəmən kəndi

100 m2

3

3

yoxdur

№102

24.09.2021

  1.  

İsmayılov Rəşad Rəşid oğlu

II qrup əlil

Xətai kəndi

48 m2

7

4

yoxdur

№102

27.09.2021

  1.  

Əliyev Mirbağır Şöhrət oğlu

III qrup əlill

Köçəsgər kəndi

134 m2

4

3

yoxdur

№102

28.09.2021

  1.  

İmamquliyev Şahin Şahvələd oğlu

III qrup əlil

Eynallı kəndi

64 m2

4

4

JN-506F

№102

28.09.2021

  1.  

Musayeva Zabilə Musa qızı

Şəhid ailəsi

Qırılı kəndi

75 m2

5

2

JN-398A

№102

30.09.2021

  1.  

Qurbanov Qayvalı Əli oğlu

III qrup əlil

Aşağı Kəsəmən kəndi

68 m2

6

4

JN-573A

№104

07.10.2021

  1.  

Cıdırov Yadigar Mutu oğlu

Şəhid ailəsi

Böyük Kəsik kəndi

133.1 m2

6

2

JN-209F

№104

11.10.2021

  1.  

Sadıxov Elvin Natiq oğlu

II qrup əlil

Muğanlı kəndi

130 m2

5

3

2.7 ha

№104

11.10.2021

  1.  

Quliyev İlqar Pioner oğlu

Şəhid ailəsi

Qırılı kəndi

136 m2

6

3

JN-693

№109

13.10.2021

  1.  

Kazımov Pərvin Aqil oğlu

III qrup əlil

Tatlı kəndi

117 m2

6

4

JN-472A

№109

13.10.2021

  1.  

Məmmədli Elçin Marif oğlu

III qrup əlil

Göycəli kəndi

81 m2

6

4

JN-498A

№104

14.10.2021

  1.  

Bağırov Elşən Nağı oğlu

III qrup əlil

Muğanlı kəndi

45 m2

1

1

1.47 ha

№104

15.10.2021

  1.  

Cəfərov İbrahim Tacəddin oğlu

III qrup əlil

Tatlı kəndi

119 m2

5

3

yoxdur

№109

19.10.2021

  1.  

Əhmədov Rüfət Azər oğlu

III qrup əlil

Pirili kəndi

96 m2

4

3

JN-158F

№109

20.10.2021

  1.  

Alıyev Elvin Bəhram oğlu

III qrup əlil

Ağstafa şəhəri

132 m2

3

3

yoxdur

№109

26.10.2021

  1.  

Iusubov Rafail Bayram oğlu

II qrup əlil

Saloğlu qəsəbəsi

120.5 m2

3

3

yoxdur

№110

26.10.2021

  1.  

Mustafazadə Ozal İlham oğlu

II qrup əlil

Qıraq Kəsəmən kəndi

30 m2

4

3

JN-455A

№110

26.10.2021

  1.  

İsmayılova İlahə Ziyadxan qızı

Şəhid ailəsi

Xətai kəndi

90 m2

5

3

JN-778F

№110

26.10.2021

 

  1.  

Həsənov Seymur Telman oğlu

II qrup əlil

Ağstafa şəhəri

92.1 m2

1

5

yoxdur

№110

29.10.2021

  1.  

Məmmədli Elmin İlqar oğlu

III qrup əlil

Qıraq Kəsəmən kəndi

56 m2

7

3

JN-454A

№110

01.11.2021

  1.  

Rüstəmzadə Rüstəm Kamil oğlu

III qrup əlil

Göycəli kəndi

110 m2

4

3

JN-298B

№110

02.11.2021

  1.  

Əhmədov Ələsgər Mustafa oğlu

Şəhid ailəsi

Qarayazı qəsəbəsi

82 m2

2

1

yoxdur

№130

14.12.2021

  1.  

Bayramov Bayram Komsomol oğlu

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

64 m2

3

3

JN-96F

№130

14.12.2021

  1.  

Mustafayev Zaur Arif oğlu

III qrup əlil

Ağstafa şəhəri

58.4 m2

4

3

yoxdur

№130

14.12.2021

  1.  

Qurbanov Nemət Mahir oğlu

III qrup əlil

Muğanlı kəndi

45 m2

6

4

yoxdur

№130

14.12.2021

  1.  

Orucov Telman Etibar oğlu

III qrup əlil

Köçəsgər kəndi

167.5 m2

3

3

yoxdur

№139

27.12.2021

  1.  

Hüseynova Məsmə Abduləzim qızı

Şəhid ailəsi

Xılxına kəndi

24 m2

1

1

JN-121F

№139

27.12.2021

  1.  

Məmmədova Lətifə Abo qızı

Şəhid ailəsi

Vurğun qəsəbəsi

62 m2

2

2

yoxdur

№139

27.12.2021

  1.  

Avdıyeva Hicran Müzəffər qızı

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

48 m2

2

2

yoxdur

№139

27.12.2021

  1.  

Məmmədov Murtuzəli Vaqif oğlu

III qrup əlil

Aşağı Kəsəmən kəndi

38 m2

9

5

yoxdur

№139

27.12.2021

  1.  

Hüseynov Fərman Fizuliyeviç oğlu

III qrup əlil

Köçəsgər kəndi

134 m2

8

1

yoxdur

№140

27.12.2021

  1.  

Babayeva Nərgiz Afiq qızı

Şəhid ailəsi

Dağ Kəsəmən

120 m2

5

2

yoxdur

№140

27.12.2021

  1.  

Kərimov Babək Kərim oğlu

III qrup əlil

Zəlimxan kəndi

-

4

4

yoxdur

№140

27.12.2021

  1.  

Musayev Şahin Dursun oğlu

Çernobıl əlili

Sadıqlı kəndi

-

4

4

yoxdur

№140

27.12.2021

  1.  

Namazova Gülsənəm Hüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Qıraq Kəsəmən

50 m2

7

3

yoxdur

№140

27.12.2021

  1.  

Əfəndiyev Ramin Mübariz oğlu

II qrup əlil

Sadıqlı kəndi

41.2 m2

4

3

yoxdur

№13

27.01.2022

  1.  

Şəmilov Seymur Cavanşir oğlu

III qrup əlil

Köçvəlili kəndi

80 m2

5

5

Yoxdur

№13

27.01.2022

 

  1.  

Quliyeva Firəngiz Vəli qızı

Şəhid ailəsi

Ağstafa şəhəri

41.68 m2

5

2

Yoxdur

№13

27.01.2022

  1.  

Cəfərova Hənfə Məhəmməd qızı

Şəhid ailəsi

Saloğlu kəndi

48 m2

3

2

yoxdur

№13

27.01.2022

  1.  

Ələkbərov Nicat Təhsin oğlu

III qrup əlil

Köhnəqışlaq kəndi

60.2 m2

3

3

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Cəfərov Taleh Seyfəddin oğlu

III qrup əlil

Pirili kəndi

40 m2

2

2

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Abbasov Mustafa Qeys oğlu

III qrup əlil

Ağstafa şəhəri

143 m2

4

4

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Ələkbərova Kübrə Vilayət

Şəhid ailəsi

Aşağı Göycəli kəndi

144 m2

7

2

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Məmmədov Rafiq Rahid oğlu

III qrup əlil

Ağstafa şəhəri

35 m2

3

5

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Hacıməmmədov İskəndər Hüseyn oğlu

III qrup əlil

Poylu kəndi

96 m2

5

3

Yoxdur

№36

29.03.2022

  1.  

Əhmədov Yusif Murad oğlu

III qrup əlil

Köçvəlili kəndi

75 m2

5

3

Yoxdur

№36

29.03.2022

      205

Qarayusiifov Ramin Azər oğlu

III qrup əlil

Dağkəsəmən kəndi

98 m2

5

4

Yoxdur

№61

   16.05.2022

      206

Məmmədov Elməddin Hidayət oğlu

III qrup əlil

Aşağı Kəsəmən kəndi

80 m2

3

4

Yoxdur

№ M-50

25.04.2022

      207

Salıfov Orxan Babək oğlu

III qrup əlil

Dağkəsəmən kəndi

120 m2

-

2

Yoxdur

№ S-9

29.04.2022

      208

Abbasov Natiq Ələsgər oğlu

Şəhid ailəsi

Eynallı kəndi

168 m2

4

4

JN-214

JN-181F

№ A-19

05.05.2022

      209

Ələsgərov Vüqar Mətləb oğlu

Şəhid ailəsi

Köçəsgər kəndi

70 m2

4

4

JN-50

№ Ə-37/2

   12.05.2022

      210

İsayeva Laçın Emin qızı

Şəhid ailəsi

Pirili kəndi

63 m2

1

1

0.12 ha

№ İ-17

   17.05.2022

      211

Məmmədova Tahirə Teymur qızı

Şəhid ailəsi

Dağkəsəmən kəndi

100 m2

-

1

0.16 ha

       № M-59

   19.05.2022

      212

Mustafayev Elnur Seymur oğlu

III qrup əlil

Sadıqlı kəndi

90 m2

6

6

JN 428

    №  M-98

   09.08.2022

      213

Şıxməmmədov Azər İttifaq oğlu

Şəhid ailəsi

Dağkəsəmən kəndi

168 m2

3

4

 JN-995

       № Ş-6

   26.07.2022

      214

İsmayılov Əhməd Fəhim oğlu

III qrup əlil

Kolxəlfəli

64 m2

6

7

JN-54F

      № İ-25

  30.06.2022

      215

Qasımov Eldəniz Həmid oğlu

III qrup əlil

Köçəsgər kəndi

100 m2

6

6

JN-612A

     № Q-59

  18.08.2022

     216

Qasımov Qüdrət Bəkir oğlu

II qrup ılil

Köhnəqışlaq kəndi

96 m2

7

8

JN- 1002A

     № Q-60

   22.08.2022

     217

Həsənli Orxan Şaiq oğlu

III qrup əlil

Düzqışlaq kəndi

0.48 m2

5

5

JN-199A

     № 64

  30.08.2022

     218

Mirzəyev Samir Namiq oğlu

III qrup əlil

Kolxəlfəli kəndi

72 m2

4

5

yoxdur

     № M-109

  01.09.2022

     219

 Kazımov Ayaz Musa oölu

 

III qrup əlil

Muğanlı kəndi

80 m2

3

4

0.14

    № K-19

 12.09.2022

    220

Kazımov Musatafa İsaq oğlu

Şəhid ailəsi

Kolxəlfəli kəndi

24 m2

2

3

JN-27

    № K-20

       20.09.2022

 

Keçidlər